Aylık arşivler: Aralık 2016

ankara şehir içi küçük nakliyat

küçük nakliyat

Ankara içi şehir içi nakliyat yapacak müşterilerimizin koli veya parca esyalarını yukarıda resmi gözüken 2016 model fiat dukoto marka aracımızla güvenle tasıma yapmaktayız.Her türlü şehir içi nakliyelerinizde ve ankaranın dar sokaklarına rahatlıkla girebilen aracımızla günün 24 saatinde hizmetinize hazır bulunmaktayız.
Büyük küçük iş yerlerinin makina,fotokopi makinesi,para kasası wb her türlü sehir içi nakliyesini güvenle yapmaktayız.Ankara nakliyat firması olan Başkent Nakliyat ın hiç bir yan kuruluşu veya dikmen haricinde subesi bulunmamaktadır.Diger ismimizi kullanan öz.as ,antalya,tokat baskent nakliyatla alakamız bulunmamaktadır.Firma yetkilisi MUSTAFA MERAL 0532 336 45 43 NUMARADAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

Kayseri evden eve nakliyat

sehirlerarasi nakliyat

Kayseri Anadolu’nun özellikle son on beş yıl içinde ki en vizyon sahibi kenti konumda. Çok hızlı bir gelişim içinde Türkiye’deki en düzeli şehir olma onurunu ise ise uzun yıllardır taşımaktadır. Böyle bir durumda kayseri, köklü geçmişi ve yine vizyon sahibi sanayicileri, ticaret erbapları aynı zamanda da idarecileri ile sadece Türkiye’ye değil bütün dünyaya örnek olabilen bir şehir konumuna emin adılar atarak gelmektedir. Kayseri sadece son yıllarda ki atılımlarla gerçekleşen gelişimiyle değil aynı zamanda kültürel mirası ile de oldukça zengin bir şehirdir. Çünkü milattan önceye ait bulunan kalıntılarda rastlanan şey, kayserinin bu zamanki kökünün binlerce yıl öncesine dayandığının en iyi göstergesi durumunda. Çünkü çıkan kalıntılarda dünyanın ilk senetleri ve alış – veriş tabletleri bulunuyor. Bu da gösteriyor ki kayseri’nin gelişmiş ticaret hayatı binlerce yıl öncesine dayanıyor. Bu gelişmelerle beraber son yıllarda sadece yurt içinden değil yurt dışından da göç alan kayseri de evden eve nakliyat hizmeti büyük önem kazanmış durumda.

Kayseri evden eve nakliyat hizmeti de diğer illerde olduğu gibi en güzel şekilde vermeye gayret gösteren Başkent evden eve nakliyat, teknoloji ile birleştirdiği ekipmanlarını, araçlarını ve kalifiye elamanlarını en iyi şekilde kullanarak; evden eve nakliyat hizmeti esnasında ortaya çıkabilecek herhangi bir küçük problem sorununu en aza indirgemiş durumdadır.