Etiket arşivi: esya depolama ankara

Ev Eşya Depolama Ankara

Ankara esya depolama
ankara eşya depolama

Ankara eşya depolama şirketimiz  hizmet söktörüne başladığımız günden bu yana epeyce yol katederek müşterilerimizin talepleri dogrultusunda  en kaliteli hizmeti vermeye devam etmektedir.

Ankarada eşya depolama şirketimiz de her bütçeye ve her eşyanın büyüklüğüne göre oda,oda kapalı ve kapılı odalarda eşyalarınız ,saklanıp,korunmaktadır. Ankarada eşya depolama işi başlı başına iş olmasına rağmen bu söktörde tabiri cihahazsa merdiven altı depolama şirketleri bulmanız kolaydır.Eşya depolama sanattır.Esya depolanması titizlikle mobilyaların demento edilip,kalın malzemelerle özenle paketlenmesi gerekir.Esya depolamadada tasıma ,paketleme kadarda istifte çok önemli olmakla beraber istiflemede çok önemlidir.İstiflenecek eşyaların ağırlıklarına ğöre yapılmalıdır.Ağır malzemeler alta konularak,hafif malzemelerde agır eşyaların üstüne koyularak istiflenmelidir.Önemli  eşyalarınızı belirmeniz halinde yazlık ,kışlık giysilerinizi deponun son kısmına ve raflara konularak istif edilmektedir Esya depolama ankara firmamıza bir telefon kadar yakınsınız.

Baskent Nakliyat Dikmen

baskent-nakliyat-dikmen

Baskent Nakliyat Dikmen de 1993 yılından bu yana aynı yerde hizmet vermekten gurur duyar.Dikmen nakliyat ile aynı yıllarda hizmet vermeye baslayan firmamız yılların verdigi tejrübe ve imkanları dogrultusunda asansörlü tasımacılık,esya depolama ve korgo,parca esya nakliyesi yapmaktadır.Esyanın büyüklügü çoklugu ve azlıgına göre  degişik model ve degişik kapasitede araclarımız bulunmaktadır.

Esya depolama yaptıracak müşterilerimizin baskent nakliyat dikmen  ile görüşmeden ve depo fiyatlarını karsılastırmadan ve depolarını görmeden karar vermenizi tavsiye ederiz.Esya depolama ankara  firmaları arasında önemli konumda olan baskent depolama firmamız  son sistem güvenlik kamera ve 7/24 saat bekçisi bulunmaktadır

Ankara Esya Depolama

Başkent nakliyat olarak siz değerli müşterilemize biz söz veriyoruz.Sorunsuz ve güvenli taşıma sözü.Firma prensibimiz verdiğimiz sözleri tutup size garanti ettiğimiz sorunsuz ve güvenli nakliyeyi sunmaktır.Bu prensip doğrultusunda ev eşyalarınızı taşırken demonte işleminde paketlemeye paketme işleminden güvenle taşınması ve yeniden monte edilmesine kadar tüm işlemleriniz Başkent nakliyat güvencesi altındadır.

Evinizde fazlalık yapan eşyalarınızı güvenli ellere bırakmak istemez miydiniz? Ankara Eşya Deposu sizin için en kaliteli hizmeti vermeye talip oluyor. Depolanacak eşyalarınız olduğu yerden alınıp güvenle ambalajlanarak özel kapalı kutu kamyonlarda taşınır. Hiçbir şekilde zarar görmeden depolanma yerine getirilir ve burada adınıza göre istiflenir. Eşyalarınız depolarımızda hiçbir şekilde nemden, zararlı böcek ve hayvanlardan etkilenmeyecektir.

Türkiye’de son zamanlarda gelişen lojistik birimlerden biri de şüphesiz ki depolama hizmetleridir. İnsanların günlük eşyalarından tutun, yazlık, kışlık eşyaları ve farklı durumlardan dolayı tüm eşyalarını yada değer verdiği ama evde tutmak istemediği birçok ürünü ve malzemeyi depolama ihtiyacı duymaktadır. Bu konuda Türkiye’nin en önemli illerinden biri olan Ankara bölgesinde Esya Depolama hizmeti vermekteyiz.