Kategori arşivi: Nakliyat

Küçük Kamyonet Nakliyat Fiyatlari

Küçük kamyonet parça eşya taşımak için uygun her marka ve 13 m3 lükden 60 m3 araclara sahip firmamız parça eşyalarınızı tasımak için telefonlarınızı ve meilllerinizi beklemekteyiz.Küçük kamyenet nakliyat ister saat ister gideceginiz mesafeye göre komyonet tasıma fiyatlari belirlenmektedir.İster tek parça eşya tasıyın ister kople bir evi tasıyın size bir telefon kadar yakınız. Ankara Başkent Nakliyat koli taşıma,buzdolabı tasıma,vestiyer tasıma,yatak odası tasıma olarak google da aratıp firmamıza ulasabilirsiniz.

Ankara Dikmen Nakliyat

küçük nakliyat

Dikmen nakliyat firması olan Başkent Nakliyat ankarada nakliyat sektöre ismini yirmi dört yıl önce yazdırmanın sevincini yaşamaktadır.
Ankara Nakliyat olarak müşteri menmuniyetini ön planda tutarak müşterilerinin arz talep dogrultusunda en iyi ve en temiz malzemelerle ambalaj yaparak hijyenik tasımayı tahahhüt etmektedir.

Ankara da Bir Numara Ankara Evden Eve Nakliyat

Nakliyat firmalarına sadece ev taşıma konusunda ihtiyaç duymaktayız. Aslında bakıldığı zaman sadece ev taşıma işlemlerinizi gördüğünüz zannettiğiniz nakliyat firmaları birçok alanda karşımıza çıkmaktadır. Kimi insanlar şahıs olarak dahi bu işi yürütmektedir. Nakliyat firmalarına işyeri, ev, kömür başka taşınacak birçok eşyanızı taşıdığını duymaktayız. Fakat büyümeye giden nakliye firmaları şehirlerarası taşımacılık evden eve taşımacılık birçok işyerlerinin taşımasını yapmaktadır. Biz size hizmet vermekte olan Ankara nakliyat olarak her türlü taşıma işlemlerinizin yapmakta ve uygun bir ücret talep etmekteyiz.

İşlemlerinizin yanı sıra evden eve taşımacılık konusunda da sizi hizmette hizmet vermekte olan Ankara evden eve nakliyat olarak her türlü evden eve taşımacılık yapmaktayız. Evden eve taşıma yaparken dikkatimizle, güler yüzlü ekibimizle titizliğimizi göz önünde bulundurmaktayız. Size hizmetin en iyisini ve en kalitelisini sunmaktayız.

Evden eve nakliyat Ankara resmi olarak çalışmakta olan bir firma olmakta ve resmi evraklarımızla adımızı nakliyat firmaları arasında yazdırmayı hedeflemekteyiz. Sizde eşyalarınızı gözünüz arkada kalmadan içiniz rahat bir şekilde Ankara Nakliyata teslim edebilirsiniz.

http://www.beyoglunakliyat.com.tr/

ankara şehir içi küçük nakliyat

küçük nakliyat

Ankara içi şehir içi nakliyat yapacak müşterilerimizin koli veya parca esyalarını yukarıda resmi gözüken 2016 model fiat dukoto marka aracımızla güvenle tasıma yapmaktayız.Her türlü şehir içi nakliyelerinizde ve ankaranın dar sokaklarına rahatlıkla girebilen aracımızla günün 24 saatinde hizmetinize hazır bulunmaktayız.
Büyük küçük iş yerlerinin makina,fotokopi makinesi,para kasası wb her türlü sehir içi nakliyesini güvenle yapmaktayız.Ankara nakliyat firması olan Başkent Nakliyat ın hiç bir yan kuruluşu veya dikmen haricinde subesi bulunmamaktadır.Diger ismimizi kullanan öz.as ,antalya,tokat baskent nakliyatla alakamız bulunmamaktadır.Firma yetkilisi MUSTAFA MERAL 0532 336 45 43 NUMARADAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

Nakliyat Depolama

Ankara Baskent Nakliyat esya depolama işine 2000 yılından bu yana düzenli bir şekilde müşterilerinin arz ve talep doğrultusunda işini en iyi ve kaliteli hizmet vermek adına sürekli olarak kendini yenileyen firmamız.En son çıkan ambalaj malzemeleri ile esyalarınızı paketleme ve ilaçlama yaparak esyalarınızı uzun süre emniyetli bir şekilde depolarımızda saklamaktayız.Uzun süre kalacak esyalarınızı özenle paketleme yaparak  ister aylık olarak ister yıllık olarak ödeme yapma imkanı sunan Başkent esya depolama firmamız ,yıllık ödemelerde% 25 indirim saglama imkanı sunan firmamız daha ekenomik hizmet vermektedir.ister esyalarınızı kendiniz getirebilir isterseniz esyalarınızı evinizden alıp depolama ve nakliyat hizmeti vermekteyiz.

2015-09-10_16.12.58[1]                                       Depolarımız kapalı büyük bir alanda oda oda şeklindedir.

ANKARA  NAKLİYAT VE DEPOLAMA  hizmeti  isteyen müşterilerimizin evlerinde ücretsiz exspertiz hizmeti sunmaktayız.Nakliyat depolama bizim işimiz.

Ankara Evden Eve Nakliyat

kucuk-nakliyat

Ankara evden eve nakliyat firması olan Baskent evden eve nakliyat küçük ev esyaları,paket,kargo esyaları,öğrenci esyaları için 17 m3 lük panel aracı ile tüm şehiriçi ve sehirlerarası evden eve nakliyat 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Şehrin kalabalık ve dar sokaklarına büyük kamyonların girmemesi dolayısıyla bu tür küçük araclarla ev esyalarınızı iki seferde tasıma yapabiliyoruz.Bazı müşterilerimizin öğrenci çocuklarının olması sebebiylede bu tür aracları kullanmaktayız.Ankara evden eve nakliyat sektöründe exspertiz hizmeti almadan tasıma yapmamanızı tavsiyede bulunmaktayım.Nakliyatın eziyetli ve zahmetli bir iş olması sebebiyle ankarada evden eve nakliyat küçük büyük ve orta büyüklükteki araclarımızla tasıma yapmaktayız.

Çankaya Evden Eve Nakliyat

Çankaya evden eve nakliyat firmaları arasında büyük önem tasıyan firmamız Baskent Nakliyat çankaya dikmen iğde sokakda 22 yıldır hizmet vermekten gurur duyar.Çankaya nakliyat firması olan baskent nakliyat siz degerli müşterilerine 7 gün 24 saat kusursuz hizmet vermektedir.Randövi almak için 0532 336 45 43 ve 0312 478 69 10 –0312 481 85 13 numaralı sabit telefonlarımızdan en az 3 gün öncesinden randövi almanızı tavsiye ederiz.

Baskent Nakliyat ile tasınmak ayrıcalıklı olup sorun stres yasamadan tasınma sözü vermekteyiz.Tasınma günü gelmeden eşyanız az olsun çok olsun mutlaka exspertiz yaptırıp kesin fiyat ile antlaşmanızı tavsiye ederim.Çankaya evden eve nakliyat firmaları arasında çok kalitesis ve kalifiye elemanlarla çalışan şirketler bulunmakla birlikte kadrolu ve uzman ekiplerle çalışan çankaya nakliyat firması bulunmaktadır.

Dikmen Nakliyat

Ankara Baskent Nakliyat firması olarak 1993 yılından bu yana evden eve nakliyat depolama fuar ve konfeksiyon tasımacılıgı alanında hizmet vermekte olan firmamız evden eve nakliyatın yanında dikmen nakliyat,dikmen depolama,esya depolama dikmen ve ankara dikmen nakliyat olarak 2000 yılından bu yana hizmet vermekten gurur duyar.Ankara dikmen nakliyat firmamızın küçük büyük ve orta boy aracları ile siz degerli müşterilerimizin esya yogunluguna göre arac ve eleman göndermektedir.Dikmen nakliyat olarak ankarada ilk evden eve nakliyat firmasını kurarak ankara ve tüm türkiye geneline dikmen evden eve nakliyat olarak hizmet verecegiz.