Etiket arşivi: ankara esya depolama

Ev Eşya Depolama Ankara

Ankara esya depolama
ankara eşya depolama

Ankara eşya depolama şirketimiz  hizmet söktörüne başladığımız günden bu yana epeyce yol katederek müşterilerimizin talepleri dogrultusunda  en kaliteli hizmeti vermeye devam etmektedir.

Ankarada eşya depolama şirketimiz de her bütçeye ve her eşyanın büyüklüğüne göre oda,oda kapalı ve kapılı odalarda eşyalarınız ,saklanıp,korunmaktadır. Ankarada eşya depolama işi başlı başına iş olmasına rağmen bu söktörde tabiri cihahazsa merdiven altı depolama şirketleri bulmanız kolaydır.Eşya depolama sanattır.Esya depolanması titizlikle mobilyaların demento edilip,kalın malzemelerle özenle paketlenmesi gerekir.Esya depolamadada tasıma ,paketleme kadarda istifte çok önemli olmakla beraber istiflemede çok önemlidir.İstiflenecek eşyaların ağırlıklarına ğöre yapılmalıdır.Ağır malzemeler alta konularak,hafif malzemelerde agır eşyaların üstüne koyularak istiflenmelidir.Önemli  eşyalarınızı belirmeniz halinde yazlık ,kışlık giysilerinizi deponun son kısmına ve raflara konularak istif edilmektedir Esya depolama ankara firmamıza bir telefon kadar yakınsınız.

Nakliyat Depolama

Ankara Baskent Nakliyat esya depolama işine 2000 yılından bu yana düzenli bir şekilde müşterilerinin arz ve talep doğrultusunda işini en iyi ve kaliteli hizmet vermek adına sürekli olarak kendini yenileyen firmamız.En son çıkan ambalaj malzemeleri ile esyalarınızı paketleme ve ilaçlama yaparak esyalarınızı uzun süre emniyetli bir şekilde depolarımızda saklamaktayız.Uzun süre kalacak esyalarınızı özenle paketleme yaparak  ister aylık olarak ister yıllık olarak ödeme yapma imkanı sunan Başkent esya depolama firmamız ,yıllık ödemelerde% 25 indirim saglama imkanı sunan firmamız daha ekenomik hizmet vermektedir.ister esyalarınızı kendiniz getirebilir isterseniz esyalarınızı evinizden alıp depolama ve nakliyat hizmeti vermekteyiz.

2015-09-10_16.12.58[1]                                       Depolarımız kapalı büyük bir alanda oda oda şeklindedir.

ANKARA  NAKLİYAT VE DEPOLAMA  hizmeti  isteyen müşterilerimizin evlerinde ücretsiz exspertiz hizmeti sunmaktayız.Nakliyat depolama bizim işimiz.

Esya Depolama Fiyatlari

Ankara Esya depolama firmamız ikibin yılından bu yana esya depolama yapmaktadır.Esya depolama fiyatlandırılması esyanın yogunlugu ve kaplayacagı alana göre degişim saglamaktadır.Ortalama olarak düşünürsek 100 tl ile 250 tl arasında degişmektedir.Bir diger unsurda yılllık ve aylık ödeme şeklidir.yıllık ödemelerde ise % 30 za kadar indirim yapmaktayız.Esya depolama ankara denilince Baskent Nakliyat Önde gelmektedir.

Ankara Esya Depolama

Başkent nakliyat olarak siz değerli müşterilemize biz söz veriyoruz.Sorunsuz ve güvenli taşıma sözü.Firma prensibimiz verdiğimiz sözleri tutup size garanti ettiğimiz sorunsuz ve güvenli nakliyeyi sunmaktır.Bu prensip doğrultusunda ev eşyalarınızı taşırken demonte işleminde paketlemeye paketme işleminden güvenle taşınması ve yeniden monte edilmesine kadar tüm işlemleriniz Başkent nakliyat güvencesi altındadır.

Evinizde fazlalık yapan eşyalarınızı güvenli ellere bırakmak istemez miydiniz? Ankara Eşya Deposu sizin için en kaliteli hizmeti vermeye talip oluyor. Depolanacak eşyalarınız olduğu yerden alınıp güvenle ambalajlanarak özel kapalı kutu kamyonlarda taşınır. Hiçbir şekilde zarar görmeden depolanma yerine getirilir ve burada adınıza göre istiflenir. Eşyalarınız depolarımızda hiçbir şekilde nemden, zararlı böcek ve hayvanlardan etkilenmeyecektir.

Türkiye’de son zamanlarda gelişen lojistik birimlerden biri de şüphesiz ki depolama hizmetleridir. İnsanların günlük eşyalarından tutun, yazlık, kışlık eşyaları ve farklı durumlardan dolayı tüm eşyalarını yada değer verdiği ama evde tutmak istemediği birçok ürünü ve malzemeyi depolama ihtiyacı duymaktadır. Bu konuda Türkiye’nin en önemli illerinden biri olan Ankara bölgesinde Esya Depolama hizmeti vermekteyiz.